Прагнете зробити календарі на 2020-й рік ефективним рекламним носієм?

148
Прагнете зробити календарі на 2020-й рік ефективним рекламним носієм?
Алла Миронова
Як на мене, календарне віконце - найбільш значуща складова календаря. Саме його торкаються кожного дня, виділяючи число, саме на нього кидає погляд кожний з працівників офісу декілька разів на день, плануючи щось або рахуючи дні до п'ятниці... Зробіть календарне віконце магнітним, оригінальним та брендованим - і ваші календарі будуть ще більш ефективним рекламним носієм протягом всього року.
Автор:
Оцінка: 
Працюючи з постійними клієнтами декілька років поспіль, ми вимушені щороку пропонувати щось новеньке. І лише нового дизайну недостатньо. Напевно і вам це знайомо. Календарі з часами, з об'ємними постерами, з кашируванням, з різноманітними після друкарськими засобами обробки — тиснення, висічка, вибіркове лакування, тощо...
Але одне наше НОУ ХАУ користується незмінним успіхом — магнітні календарні курсори. Ми виробляємо їх з пластику 3 мм різних кольорів. Є моделі стандартні, універсального розміру для більшості квартальних та перекидних настінних календарів. Найголовніше те, що магнітні курсори ми пропонуємо робити ще і брендованими. Логотип можна надрукувати, зробити способом тиснення фольгою або за допомогою смоляної етикетки. Або взагалі виготовити магнітне віконце в формі логотипа, якщо його можна перетворити в календарний курсор.
Запропонуйте своїм клієнтам виготовлення календарів з брендованими магнітними курсорами! Скористайтесь партнерскою знижкою (15%) для друкарень та рекламних агентств та виграйте додаткову знижку до 10%, прораховуючи вартість потрібної кількості на сайті в розділі Магазин.
Loading
Моб.:
Loading093 397-XX-XX Показати телефон +380 67 661 7307
Ідентифікатор: 1888
Loading
 Оцініть першим
E-Mail:
слідкувати за відповідями